بازدید شبانه استاندار قم از قرارگاه مردمی اربعین

بازدید شبانه استاندار قم از قرارگاه مردمی اربعین

استاندار قم شب گذشته با حضور سرزده در موکب امامزاده شاه جمال(ع)، از خدمت‌رسانی‌های قرارگاه مردمی اربعین استان به زائران اربعین حسینی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه مردمی اربعین، «سیدمحمد آقامیری» استاندار قم به همراه «ابوالقاسم مقیمی» معاون اجتماعی فرهنگی و زیارت استانداری شب گذشته به صورت سرزده از موکب امامزاده شاه جمال(ع) قرارگاه مردمی اربعین حسینی قم بازدید کرد.

وی ضمن حضور در بخش‌های مختلف خدمت‌رسانی این قرارگاه، با خادمان و زائران گفت‌وگو کرد و در جریان روند اجرایی برنامه‌های قرارگاه مردمی اربعین حسینی استان قم قرار گرفت.

استاندار قم در حاشیه این بازدید از خدمات خالصانه و عاشقانه خادمان به زائران قدردانی کرد و گفت: اقدامات قرارگاه مردمی اربعین حسینی قم در پذیرایی و اسکان زائران بسیار شایسته و در شأن است و الحمدلله در بخش فرهنگی نیز برای همه رده‌های سنی برنامه‌های مناسبی تدوین شده است.

آقامیری با تاکید بر پیوستن سایر مجموعه‌های مردمی استان به این قرارگاه، ابزار کرد: بدون شک همه ما موظف به حرکت در مسیر امام حسین(ع) هستیم و اجر و پاداش تلاش‌ها و زحماتی که خادمان در این راستا انجام می‌دهند، با مادر سادات حضرت زهرا(س) است.

همچنین «مهدی قربانی کرم» مسئول قرارگاه مردمی اربعین در ادامه به بیان گزارشی از خدمات قرارگاه به زائران و مسافران در قم و وضعیت فعلی فعالیت مواکب این قرارگاه پرداخت.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *