قرارگاه اربعین یک نهادمردمی بسیارموفق است

قرارگاه اربعین یک نهادمردمی بسیارموفق است


نماینده مردم قم در مجلس:قرارگاه اربعین قم یک نهاد بسیار موفق مردمی است.نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قرارگاه اربعین قم جزو موفق‌ترین قرارگاه‌های اربعینی کشور است، گفت: افزایش مراکز اسکان و پذیرایی از زائران حسینی در نقاط مختلف شهر قم، سبب رضایتمندی و افزایش گستره خدمات رسانی بیشتری به زائران شده است.

احمد امیرآبادی فراهانی در حاشیه بازدید از قرارگاه مردمی اربعین قم در امامزاده شاه جمال«ع»، با اشاره به سالها اقدامات جهادی قرارگاه اربعین قم، بیان کرد: این قرارگاه طی سالهای اخیر بواسطه تلاش و حضور میدانی اعضا و خادمان توانسته بار مهمی از مسوولیت استقبال و اسکان زائران را به دوش می‌کشد.
امیرآبادی با بیان اینکه با اقدامات و خدمات موفق و چشمیگر این قرارگاه هم اکنون صدها نفر در صف خادمی و نوکری زائران پیاده روی حماسی اربعین هستند، گفت: اخلاص و فداکاری در بین خادمان قرارگاه اربعین قم موج میزند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قرارگاه اربعین قم جزو موفق ترین قرارگاه‌های کشوری در استقبال و اسکان زائران است، تصریح کرد: شهر مقدس بخاطر جایگاه مواصلاتی و همچنین وجود حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه و مسجد مقدس جمکران در طول سال بخصوص در ایام اربعین میزبان هزاران زائر است که بخشی از خدمات رسانی به آنها توسط این قرارگاه مردمی انجام می‌شود.

امیرآبادی ادامه داد: خدمات رسانی قرارگاه اربعین بخاطر برنامه ریزی دقیق و استفاده از تکنولوژی نوین در راهنمایی و اسکان زائران نسبت به سال‌های گذشته شرایط بسیار مطلوبتری به خود گرفته است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: جانمایی محل قرارگاه اربعین قم در نقاط مختلف استان قم، سبب رضایت بیشتر زائران و گستره امر خدمت رسانی‌ها شده است.

امیرآبادی یادآور شد: مهمترین مزیت و ویژگی قرارگاه اربعین قم، مردمی بودن آن است و باید این ویژگی بارز قرارگاه اربعین قم حفظ و تقویت شود و تا جایی ممکن از وابستگی به نهادهای دولتی به جز موارد لازم در امر پشتیبانی، خودداری شود.
وی در پایان از تلاش شبانه روزی خادمان قرارگاه اربعین قم در بخش های مختلف خدمات رسانی آن به زائران حسینی قدردانی کرد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *